Gençlerden Sosyal Sorumluluk Projesi


Açıklama: Muharrem Şen Elini Taşın Altına Koydu. Hayırlısı olsun..
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 19 Ekim 2018, 16:17
Site: Abana Haber ve Kültür Gazetesi
URL: http://www.abanahaber.com/haber_detay.asp?haberID=6414


Girişimci Gençlerimizden Sosyal Sorumluluk Etkinliği

İlçemiz de genç işadamı Müteahhit Muharrem Şen tarafından kış mevsiminde durgun bir sezon geçiren esnafımzıa hareker kazandırmak maksadıyla sosyal sorumluluk projes başlatıldı.

Bu kapsamda kış dönemi içerisinde belirli zamanlarda esnaflarımızın dükkanlarında hareket yaşanması için halkımızın ilgisini çekebilecek kampanyalar düzenleceği belirtildi.

Projenin ilk etkinliğin 24 Aralık 2017 Pazar günü Paşam Dönerde başlayacağı açıklandı. Saat 14- 16 arasında Paşam Dönerde Döner Ekmek ve Ayran Muharrem Şen tarafından üstlenilenilerek etkinlike katılan vatandaşlara ikramda bulunulacağı belirtildi.

Muharrem Şen Proje ile ilgili yaptığı açıklamada Abana'da esnaflar arasında hareketi artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Kış mevsiminde durgun geçen günlere hareket katmak istediklerini ifade eden Muharrem Şen; " Abana esnafımız için kış sezonu hareketlendirmek adına böyle bir kampanyayı başlattık. Amacımız bir nebze de olsa her esnafımızda bir hareketlilik bir dayanışma oluşturmak. Hedefimiz her alan bu projeyi yaymak. İşadamlarımızın desteği ile geniş esnaf ve halk kitlesine ulaşmaktır." dedi.