CHP' de Kongre Heyecanı


Açıklama: Süpriz Adaylar Çıkabilir
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 19 Aralık 2018, 16:37
Site: Abana Haber ve Kültür Gazetesi
URL: http://www.abanahaber.com/haber_detay.asp?haberID=6403


Cumhuriyet Halk Partisi Kongre Yapıyor.
Başkan ve yeni yönetimin belirleneceği kongreye ilginin yoğun olması bekleniyor. Sürpriz yönetici adayları çıkabilir. Genel olarak gençlerin ve kadın adayların yönetimde olması isteniyor. 


Siyasi Partilerde hareketlilik devam ediyor. Ak Partiyi seçime götürecek olan İlçe Yönetiminin belli olmasından sonra gözler CHP'ye çevrildi.

Pazar günkü kongre, Seçim yönetimi olması açısından daha çok önem arzediyor. Kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılmadığı için yönetimin nasıl şekilleneceği konusunda bilgi edinemedik. Kulislerde çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Cumhuriyet Halk partisinin daha iddialı bir seçim yönetimi oluşturabilecek mi..? Mevcut başkanla mı devam edecek yoksa yeni bir yüz çıkacak mı? Chp nin içinde etkili bir partili ile yaptığımız görüşmede; ilçe başkanlığından çok yönetimin daha önemli olduğu vurgulandı.Tecrübeli isimlerin artık yeni yüzleri destekleyeceği bir kongre olacağı belirtildi. Gençlere ve kadınlara daha fazla yer verileceği konuşuluyor.

Şu bir gerçek; bu kongreye ilgi daha çok ve sonuçları merakla bekleniyor. Kongrenin İlçemiz için şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.2012 Yılındaki CHP Kongresinden Bir Görüntü