Belediyeye Yeni Çöp Arabası Geliyor


Açıklama: 7 Yılda 3. Çöp Arabası
Kategori: Belediye Haberleri
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2017
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 08:16
Site: Abana Haber ve Kültür Gazetesi
URL: http://www.abanahaber.com/haber_detay.asp?haberID=6220


Belediyemize bir yeni çöp toplama aracı daha!

Belediye Başkanı Rıdvan Oyar'ın girişimleri neticesinde, belediyemiz araç parkına son 7 yılda 3. çöp toplama aracı kazandırıldı.

Başkanın, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temasları kapsamında özellikle yaz döneminde eksikliği hissedilen katı atık toplama aracının boşluğunun doldurulması için talep ettiği araç, önümüzdeki günlerde teslim alınarak ilçemize getirilecek.

Belediye Başkanı Rıdvan Oyar, AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir ile Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan'ı makamında ziyaret etmişti. Sıfır kilometre, yeni araç için geçtiğimiz günlerde Belediye Başkan Vekili Altan Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Ramazan Akçınar da Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan'ı ziyaret gerçekleştirmişti.

Bugün ise; ilgili süreç tamamlanarak bakanlığımızın destekleriyle ilçemize yeni bir araç daha kazandırıldı. Katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.