ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Google Ara

Custom Search

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Şevket Yazkan'dan Açıklama

Şevket Yazkan'dan Açıklama

Tarih 09 Mayıs 2018, 16:19 Editör Metin Sentürk

Şevket Yazkan daha geniş bir açıklama yaptığı için güncellenmiştir.Sayın Abana Haber editörü Metin Şentürk Bey;

İlçemizin güzide ve tek yayın yapan yerel basını Abana Haber 'in son sayısındaki köşe yazınız da şahsım ile ilgili Ak Partiden Belediye Başkanlığı aday adaylığını istediğim ve bunun için ilçemizde kamuoyu yoklaması yaptığım konusunda yazı kaleme aldığınızı gördüm. Diğer aday adayları konusunda fikir telakki etmek şahsıma yakışmaz fakat kendi sürecim için ilçe halkımızın yanlış bilgilendirilmemeleri adına açıklama yapma gereği duydum.

Bu bağlamda sahsımın Ak Parti 'den adaylık istiyor yaklaşımı yanlış bir ibare olup, böyle bir girişimde sahsımın bulunmadığını bilinmesini isterim. Teveccühler olabilir lakin böyle kararı dahi kendi seçmenlerime sunmadan sahaya çıkmayacağımı bana yıllardır destek gösterenler bilirler.

Ben 35 yıl iyisi ile kötüsü ile CHP'ye hizmet etmiş bir siyasiyim. Siyasi konjüktorun birileri gibi hiçe sayılamayacağı kadar ortadadır. Benim birikimim 35 yıllık bir siyasi birikim. Dün CHP'ye destek veren arkadaşlarımıza yapılanları sineye çekip, karşı görüşe üst akıl olan kişiler bugün CHP'yi şekillendirme gayreti içinde olmuş olabilirler. Ama her zaman dediğim gibi CHP'den aday olacak adaylar ön seçimsiz bu işe girilemeyeceğini bilmelidirler. İşte o zaman topyekûn mutabakat sağlanır. Kimse kendi yolunu tek başına çizemez, çizmemelidir.

Benim ilçeme gelip eş dost ve arkadaşlarım ile görüşmem siyaset örneği değil vefa örneğidir. Ben hiç bir zaman arkadaş argümanlarımı siyaset argümanlarıma değişmem. Aday olmam veya olmamam dostane yaklaşımları mı etkilemez. Aday olacaksam da tabii ki ilk kendi evim olan CHP kapısını çalacağımın bilinmesini isterim. İlk başta da söylediğim gibi kişilere teveccühler olabiliyor. Şahsıma karşıda diğer partilerden aday gösterilmem adına teveccühler oluyor buna Ak Partide dâhildir. Zaman göreceli olduğu gibi uzun da bir etkendir. Ne gösterir, ne çıkartır karşımıza bilemeyiz. Lakin biz aday olacak sak da en iyi hizmeti sunmak için ve ilçem insanın istekleri doğrultusunda hareket ederim. Benim için vazgeçilmez tek unsur makam ve mevkiden çok Abana ve Abana insanıdır. Şevket Yazkan aday olursa kişilere ve partilere hizmet için değil Abana'ya hizmet için aday olur. Saygılarımla.

amasyarentacar rent a car amasya suat zenginYeniyol Cd. İşçimen Apt. No:144 AMASYA Tel: 0358 218 99 01 Fax:0358 218 45 01 Gsm:0532 586 85 97 0533 300 36 05

Bu haber 1963 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Yunus Akgül'e Bir Destek Ziyareti Daha

Yunus Akgül'e Bir Destek Ziyareti Daha Abana hareketli bir gün yaşadı. Keşke her zaman seçim olsa..

MHP Adaylarını Tanıttı

MHP Adaylarını Tanıttı MHP Kendi Rekorunu Kırdı

Siyaset Isınıyor09 Mayıs 2018

ANKET

Abana'da Belediye Başkanı Olarak Kimi Görmek İstersiniz ?

Tüm Anketler

İSTATİSTİKLER

  52 kategori altında, toplam 3385 haber bulunmaktadır.

  Bu haberler toplam 9642769 defa okunmuş ve 3733 yorum yazılmıştır.

  Toplam 8 Editör var.

TOPLİST

  Hosting Hizmetleri


  Web Stats

Abanahaber
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi