ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Google Ara

Custom Search

EN ÇOK OKUNANLAR

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Profesyonel Kadrosu İle BİLGECE OSGB

Profesyonel Kadrosu İle BİLGECE OSGB

Tarih 26 Ekim 2017, 12:22 Editör Metin Sentürk

İstanbuldaki Hemşerilerimizin Çalışmaları..
Nuri Tığlı


BİLGECE OSGB

İstanbul'daki Hemşerilerimiz ve Çalışmaları

Nuri Tığlı - Altıkulaç

Sosyal Sigortalar Kurumundan İş Teftiş Kurum Başkanı olarak emekli olduktan sonra 2 arkadaşı ile birlikte İş Güvenliği Üzerine bir şirket kurdu.  Çok sayıda firmaya İş Güvenliği üzerine danışmanlık yapan Şirket Kadıköy'de faaliyetini sürdürüyor.


BİLGECE OSGB İŞ GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK SAĞLIK GÜVENLİK EĞİTİM MÜHENDİSLİK TEKNİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Hasanpaşa Eğitim Mah.Ahsen Çıkmazı sk. Sadıkoğlu İş Merkezi 4
No:14 D:16 Kadıköy 34440 İstanbul


Telefon : +90 216 450 55 00
Faks : +90 216 450 55 00
Cep Telefonu :0530 238 59 67Nuri Tığlı, Kastamonu Abana’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da, Mahmutpaşa İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise öğrenimini Pertevniyal Lisesinde tamamladıktan sonra 1972 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümünü 1977 yılında bitirdi.

İş hayatına, 1985-2008 yılları arasında İş Teftiş Kurulu Başkanlığı – İstanbul Grup Başkanı olarak başlamıştır. 2009-2013 yılları arasında A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlı ve Sağlık Güvenlik ve Eğitim Birim Müdürü olarak Yalova – Altınova Tersaneler Birliği A.Ş.’de çalışmıştır. Mutlu Akü ve Mlz. San. A.Ş.’de A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve Danışmanlık hizmeti vermiştir. Eylül 2012 yılında Kurucusu olduğu BİLGECE OSGB İş Güvenliği Danışmanlık Sağlık Güvenlik Eğitim Mühendislik Teknik San. ve Tic. Ltd. Şti.’de Yönetici olarak görevine devam etmektedir.

Şirket, bünyesinde tüm sınıflarda (A-B-C) belgeli ve tecrübeli “İş Güvenliği Uzmanları” istihdam etmekte ve bu uzmanlar aracılığıyla, mevcut mevzuat çerçevesinde işyerlerine ihtiyaç duydukları iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm teknik hizmet, uygulama ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri tecrübe bazlı değil iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerini tecrübe bazlı değerlendirilebilen, esas olarak yasa ve yönetmeliklere uygunluk derecelerine göre başarılı sayılan kuruluşlardır. BİLGECE OSGB, uzman ve hekim seçimlerinde hassas, iş akış şemalarında dikkatli, görev tanımlarında tutarlı olarak oluşturduğu ekibi ile hem tecrübeli hem de yetenekli bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konularında, kaliteden taviz vermeden toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak, sürekli gelişmek, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, başta müşterilerimiz olmak üzere, iş yaptığımız kişi ve kuruluşlarla, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak, onlarla başarı ve gücümüzü paylaşmak, sektörümüzde öncü olmaktır.

HEDEFİMİZ

BİLGECE OSGB olarak standart uygulamaları yasa ve yönetmeliklere uygun, mevzuata göre yaptığımızı itiraf ediyoruz. Bizim diğerlerinden farkımız standart uygulamaların üstüne ilave ettiklerimiz. Detay farklılıkların her biri için size sunum yapıyor, uyguluyor ve başarıyı hep beraber paylaşıyoruz.ÇALIŞILAN FİRMALAR

amasyarentacar rent a car amasya suat zenginYeniyol Cd. İşçimen Apt. No:144 AMASYA Tel: 0358 218 99 01 Fax:0358 218 45 01 Gsm:0532 586 85 97 0533 300 36 05

Bu haber 2900 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul'daki Firmalarımız

İstanbul'daki Firmalarımız - NURMAK VİDA

İstanbul'daki Firmalarımız - NURMAK VİDA Nurmak Vida Beylikdüzü'ne taşındı

Çağın Büro Ankara'da

Çağın Büro Ankara'da Ülkemizin Önde Gelen Abanalı Hemşerimizin Firması Ankara'da Bayi Açtı.

Siyaset Isınıyor09 Mayıs 2018

İSTATİSTİKLER

    52 kategori altında, toplam 3387 haber bulunmaktadır.

    Bu haberler toplam 10117419 defa okunmuş ve 3733 yorum yazılmıştır.

    Toplam 9 Editör var.

TOPLİST

    Hosting Hizmetleri


    Web Stats

Abanahaber
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi