ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Google Ara

Custom Search

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Çağın Mobilya Avrupa'da

Çağın Mobilya Avrupa'da

Tarih 02 Aralık 2014, 10:05 Editör Metin Sentürk

Hemşermiz Murat Sarı' nın Sektörde Önemli Bir Yere Ulaşan Markası Çağ'ın Afrika'dan Sonra Avrupa Piyasasında

ÇAĞIN OFİS, ofis mobilyası sektörünün dünya çapındaki zirvesi ORGATEC Fuarı’nda ürün ve hizmetlerini tanıttı.

21-25 Ekim 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen bu organizasyona birçok ülkeden binlerce sektör profesyoneli ve ziyaretçiler ofis mobilyasındaki yeni trendleri, uygulama ve teknolojiyi yerinde görerek, interaktif bir deneyim yaşadılar.

Fuar bünyesindeki uluslararası forum alanında mimarlık, yönetim ve ergonomi uzmanları yarının çalışma dünyasına ilişkin seminerler verirken, fuarın belli alanlarında inovatif malzeme ve uygulamalar etkileşimli olarak ziyaretçilere sunuldu. ORGATEC Fuarı’nın diğer sıradışı bir etkinliği de sadece fuar ziyaretçilerine özel olarak Köln’de yerleşik bazı kurumsal firma ve otellerin ofislerine gerçekleştirilen gece ziyaretleri olmuştur.


ÇAĞIN OFİS, ofis mobilyası sektörünün en büyük organizasyonunda stand ve ürün tasarımları Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Burak PİRİNCCİOĞLU tarafından yapılan MOOD ve ARKE10 makam takımları sergilenmiştir. Üst segment detaylar ve malzemeyi biraraya getiren stand ve makam takımları, tasarımdaki yenilikçi bakış açısıyla sektör profesyonelleri tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştır.

Bu sene ORGATEC Fuarı’nda tema olarak belirlenen mekan ve mobilite üzerine kurgulanan yüzlerce tasarım ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

ORGATEC Fuarı aynı zamanda trendleri de belirleyen bir organizasyon olmasından dolayı birçok firma tarafından ortak bir tasarım dilinin global anlamda sergilenmesi sözkonusu olmuştur.
Bu sene ofis mobilyasında genel trend ise farklı ergonomik ihtiyaçlara cevap veren teleskobik ayaklı masa sistemlerinin ağırlıkta olduğu görülmektedir. Bu teleskobik ayakların farklı yüksekliklerde ayarlanabilmesi için gerektiğinde elektronik ya da manuel sistemlere sahip tasarımları sözkonusudur.

Fuarın diğer bir trend belirleyen faktörü ise workstation çözümlerinde kumaş kaplı ara perde sistemlerinin ağırlıklı olarak kullanılmasıdır.

ORGATEC Fuarının fiziksel sergileme alanı olarak da dünyanın en büyük fuar merkezlerinden birinde düzenleniyor olması mobilya endüstrisi profesyonelleri ve ziyaretçiler için de farklı bir mekan atmosferi ve tasarım deneyimi yaşamalarını sağlamıştır.

ÇAĞIN OFİS, mobilya sektöründeki en önemli rekabet unsuru olan tasarım gücünü en etkin şekilde kullanarak , yeni tasarımlarını hayata geçirmek ve ürünlerini geniş coğrafyalardaki potansiyel alıcıları ile buluşturmak için tasarım, proje, planlama ve üretim gücünü ORGATEC Fuarı ‘nda etkili bir şekilde tanıtarak yeni ticari işbirlikleri için büyük bir adım atmıştır.

ÇAĞIN OFİS, çalışma kültürüne olan katkıları ve tasarım gücüyle ofis mobilyası sektöründeki vizyonunda yeni atılımlar yapmaya devam edecektiR.
amasyarentacar rent a car amasya suat zenginYeniyol Cd. İşçimen Apt. No:144 AMASYA Tel: 0358 218 99 01 Fax:0358 218 45 01 Gsm:0532 586 85 97 0533 300 36 05

Bu haber 2656 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İstanbul'daki Firmalarımız

İstanbul'daki Firmalarımız - NURMAK VİDA

İstanbul'daki Firmalarımız - NURMAK VİDA Nurmak Vida Beylikdüzü'ne taşındı

Profesyonel Kadrosu İle BİLGECE OSGB

Profesyonel Kadrosu İle BİLGECE OSGB İstanbuldaki Hemşerilerimizin Çalışmaları.. Nuri Tığlı

Siyaset Isınıyor09 Mayıs 2018

İSTATİSTİKLER

    52 kategori altında, toplam 3348 haber bulunmaktadır.

    Bu haberler toplam 9546743 defa okunmuş ve 3725 yorum yazılmıştır.

    Toplam 8 Editör var.

TOPLİST

    Hosting Hizmetleri


    Web Stats

Abanahaber
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi